ZBIÓRKA DLA POWODZIAN

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Mieszkańcy Klucz! ❗️

🌊🤝 POWIAT OLKUSKI WSPÓLNIE Z GMINAMI URUCHAMIAJĄ

ZBIÓRKĘ DLA POWODZIAN

Nasz szkolny klub wolontariatu DOŁĄCZA do zbiórki! 🟨

CO ZBIERAMY ❓

🔹 wodę w butelkach

🔹 środki czystości oraz środki higieniczne

🔹 suchą żywność oraz żywność z długim terminem przydatności do spożycia

🔹 naładowane powerbanki

🔹 latarki z bateriami

🔹 podstawowe środki opatrunkowe i pierwszej pomocy

🔹 suchą i mokrą karmę dla zwierząt Wymienione rzeczy można przynosić już od jutra (18 września) na portiernię naszej szkoły w godzinach jej otwarcia. Na razie zbieramy do 30 września! Wszelkie zmiany będziemy aktualizować.

Wolontariusze i opiekunowie

Zbiórka dla Powodzian - plakat