Drodzy Rodzice, Uczniowie, Mieszkańcy Klucz! 

POWIAT OLKUSKI WSPÓLNIE Z GMINAMI URUCHAMIAJĄ
ZBIÓRKĘ DLA POWODZIAN
Nasz szkolny klub wolontariatu DOŁĄCZA do zbiórki! ![]()
CO ZBIERAMY
wodę w butelkach
środki czystości oraz środki higieniczne
suchą żywność oraz żywność z długim terminem przydatności do spożycia
naładowane powerbanki
latarki z bateriami
podstawowe środki opatrunkowe i pierwszej pomocy
suchą i mokrą karmę dla zwierząt Wymienione rzeczy można przynosić już od jutra (18 września) na portiernię naszej szkoły w godzinach jej otwarcia. Na razie zbieramy do 30 września! Wszelkie zmiany będziemy aktualizować.
Wolontariusze i opiekunowie

