Wyniki konkursu na Najpiękniejszą Ozdobę Świąteczną
Jest nam niezmiernie miło ogłosić wyniki konkursu na Najpiękniejszą Ozdobę Świąteczną.
Dodamy, że wszystkie prace były przepiękne! Zgodnie z postępowaniem konkursowym ozdoby świąteczne zostały zakodowane – nikt z komisji nie wiedział na czyją prace głosuje.
Komisja w składzie:
Pani Dyrektor Marta Dziura, Pani Iwona Kulawik, Pani Halina Sierka, Pani Iwa Rak, Pani Ewa Musiał, Pani Beata Odrzywolska, Pani Weronika Antonik-Król, Pani Martyna Smaruj, Pani Ewa Krzemińska, Pani Eulalia Kulawik-Zacłona przyznawała punkty w skali 1-6.
Po podliczeniu wszystkich punktów ogłaszamy wyniki:
Kategoria 1-3:
I miejsce – Kalina Rutkowska
II miejsce – Antonina Walasik
III miejsce – Kinga Wysmułek oraz Natalia Strózik
Kategoria 4-8:
I miejsce – Maria Stawiarska
II miejsce – Aleksandra Wysmułek oraz Maria Januszek
III miejsce – Wojciech Mosur
Organizatorzy przyznali także Nagrodę Specjalną dla Bartosza Adamka za największą ilość prac wykonanych na konkurs.
Wszystkie osoby, które brały udział w konkursie otrzymały pochwały oraz klasy 1-7 oceny celujące z plastyki.
Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie!
Zapraszamy do galerii zdjęć.
Adriana Nowakowska
Marta Sorbian
