Ślubowanie klas pierwszych
14 października w Dzień Edukacji Narodowej w auli naszej szkoły odbyła się uroczystość Ślubowania i Pasowania uczniów klas pierwszych.
Nasi najmłodsi uczniowie wspaniale zaprezentowali się na scenie tańcząc, śpiewając i recytując wiersze. Po zaśpiewaniu hymnu państwowego i hymnu szkoły pierwszoklasiści złożyli uroczyste Ślubowanie na Sztandar Szkoły. Pani Dyrektor Marta Dziura symbolicznym ołówkiem pasowała dzieci na uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki od rodziców.
W tym wyjątkowym dniu swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście, nauczyciele, rodzice, uczniowie i absolwenci szkoły.
Ten ważny dzień uwieczniliśmy na wspólnych, klasowych zdjęciach. Po uroczystości w Galerii Pierwszaka można było odnaleźć indywidualne prace plastyczne każdego ucznia.
Dziękujemy wszystkim gościom za obecność.
Wychowawcy klas pierwszych
