Link prowadzi do artykuł€ Uczniowie naszej szkoły na Młodzieżowym Rajdzie Jurajskim, SP Klucze 2026

Uczniowie naszej szkoły na Młodzieżowym Rajdzie Jurajskim

Uczniowie naszej szkoły

na Młodzieżowym Rajdzie Jurajskim

Uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami uczestniczyli w tegorocznym Młodzieżowym Rajdzie Jurajskim, który zgromadził blisko 400 uczestników z terenu gminy. Wydarzenie zostało zorganizowane dzięki wsparciu Centrum Usług Społecznych w Kluczach, Gminnego Zespołu Oświaty w Kluczach oraz Gminy Klucze.

Trasa rajdu prowadziła przez malowniczy Rezerwat Przyrody Góra Stołowa. Podczas wędrówki uczestnicy mieli okazję poznać walory przyrodnicze tego miejsca dzięki interesującym opowieściom pani Marii Gronicz z Nadleśnictwa Olkusz.

Finał rajdu odbył się w Leśnym Zakątku w Jaroszowcu. Na uczestników czekały tam liczne konkurencje sprawnościowe, podczas których dzieci mogły wykazać się zręcznością, celnością i sprytem. Najlepsi zostali nagrodzeni.

Cieszymy się, że nasi uczniowie tak licznie wzięli udział w tym wydarzeniu, aktywnie spędzając czas na świeżym powietrzu, poznając piękno Jury Krakowsko-Częstochowskiej oraz integrując się z rówieśnikami z innych szkół.

Dziękujemy organizatorom za przygotowanie atrakcyjnego wydarzenia oraz wszystkim uczestnikom za wzorową postawę i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Weronika Leśniak-Pacia