KONKURS RECYTATORSKI

9 listopada 2016 roku odbył się szkolny etap XV edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego pod tytułem ‘Leśna przyroda w poezji dziecięcej’. W konkursie udział wzięło 30 uczestników z klas I-III.

Konkurs miał za zadanie:

• Pobudzać wyobraźnię dziecka
  • Kształtować wrażliwości na piękno język a polskiego
  • Rozwijać zdolności artystycznych wypowiadania się w słowie
  • Wyszukiwać i promować młodych talentów

W czasie konkursu można było odczuć ducha zdrowej rywalizacji. Panowała atmosfera iście z profesjonalnych przeglądów aktorskich, a klimatu dodawała żywo reagująca publiczność, darząc gromkimi brawami występ każdego z uczestników.

Mistrzem Recytacji Szkoły Podstawowej Im Jana Pawła II w Kluczach została Emilia Cholewa uczennica klasy II a

Wicemistrzem Recytacji Szkoły Podstawowej im Jana Pawła II w Kluczach zostali Amelia Jedlińska-Jung uczennica klasy trzeciej c i Jakub Zygmunt uczeń klasy drugiej c

Laureatom gratulujemy i trzymamy kciuki za udział w gminnym etapie tego konkursu, który odbędzie się 8 grudnia 2016 roku w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Chechle.

img_6280 img_6287

img_6283 img_6267