Witaminki

WITAMINKI, WITAMINKI …

25 listopada w naszej szkole zorganizowaliśmy już po raz czternasty Święto Witaminek dla uczniów klas I-III. Celem tego przedsięwzięcia było przekazywanie wiedzy o zdrowym stylu życia, uświadomienie dzieciom potrzeby zjadania owoców i warzyw bogatych w witaminy oraz integracja społeczności szkolnej podczas wspólnej zabawy.

Uroczystość rozpoczęła się przedstawieniem „Rzepka” w wersji angielskiej. Mogliśmy podziwiać młodych aktorów – przepiękne stroje i umiejętności sceniczne. Następnie odbył się konkurs na najoryginalniejsze przebranie za zdrową żywność. Było niezwykle kolorowo i radośnie. Wszystkich uczestników nagrodzono. Rodzice wspólnie z dziećmi przygotowali witaminowe pyszności. Na udekorowanych stołach pojawiły się prawdziwe arcydzieła kulinarne. Uwieńczeniem tego miłego dnia była owocowo-warzywna uczta.

Mniam, mniam!