Szlachetna Paczka

,,Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.’’

Jan Paweł II

W dniach 9-11 grudnia w całej Polsce odbył się finał XVI edycji Szlachetnej Paczki. Wolontariusze rozwozili świąteczne prezenty tym, którzy są w trudnej sytuacji.

W tym roku nasza szkoła po raz pierwszy włączyła się w akcję Szlachetna Paczka.

Dzięki szlachetności i ofiarności darczyńców udało się nam przygotować aż 22 sporej wielkości prezenty , które otrzymała rodzina z Regulic (powiat Chrzanowski). Żywność, słodycze, kosmetyki, środki czystości, ubrania,buty, książki, koc, ręczniki, pościel oraz szczególnie wyczekiwana przez rodzinę nowa kuchenka gazowa.

Dary te przekazane zostały przez rodziny uczniów naszej szkoły, nauczycieli oraz sponsorów.

Bardzo dziękujemy za ofiarność i życzliwość tym, którzy wspomagali akcję. Dziękujemy za ofiarowany czas, za szlachetność i otwartość na drugiego człowieka.

Koordynatorzy akcji:

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:Aneta Miszczyńska, Ewelina Maryszewska-Polan oraz Pedagog Szkolny: Wioletta Deptalska.

podziekowania

podziekowania1