Sukcesy naszych uczniów w konkursach językowych

Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie biorą udział w konkursach językowych i odnoszą w nich sukcesy! Pierwszym konkursem w tym roku szkolnym był Małopolski Konkurs Kuratoryjny z Języka Angielskiego w którym swoich sił próbowało 15 uczniów klas V i VI. Do etapu rejonowego zakwalifikowały się z bardzo wysokimi wynikami: Aleksandra Dudek VIb – 96%, Julia Baranik – VIb – 80% oraz Emilia Jedlińska-Jung kl.VIa- 80%.

Uczennice te brały również udział w Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego THE BEST organizowanym przez Gimnazjum nr 1 w Olkuszu i zakwalifikowały się do II etapu na wysokich pozycjach: Julia Barnaik – II miejsce, Aleksandra Dudek – III miejsce, Emilia Jedlińska Jung – VIII miejsce. Opiekunem uczennic jest Pani Aneta Miszczyńska.

Na nasze dziewczyn czeka wiele pracy, gdyż następne etapy konkursów odbędą się na początku przyszłego roku. Gratulujemy i życzymy samych sukcesów!!!