Zabawa karnawałowa dla klas I – III

Karnawał to bardzo miła tradycja wypełniona muzyką, tańcami i uśmiechem na twarzy. Jest lubiana przez dzieci i dorosłych. Dlatego 14 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy.

Tego dnia do szkoły przybyły przeróżne postaci. Wróżki, księżniczki, zwierzątka, superbohaterowie i wiele, wiele innych osobistości. Po uroczystej prezentacji każdej z klas rozpoczęła się zabawa. Po wspólnych tańcach uczniowie wraz z wychowawcami udali się na poczęstunek i regenerację sił. Jednak nie trwało to długo. Po odpoczynku, pełni energii przebierańcy wrócili na bal. Gdy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Cieszyły się jednak ze wspólnie spędzonego czasu w miłej atmosferze.
Dziękujemy animatorkom ze świetlicy Tęcza: Annie Konieczniak, Idze Szeląg, Sylwii Wieczorek oraz Karolinie Jurczyk za współzorganizowanie zabawy.
Dziękujemy także rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów.