Zajęcia dla przedszkolaków

Zajęcia komputerowe dla przedszkolaków

Nasza szkoła 15 i 16 marca 2017 r. gościła w swoich progach dwie grupy przedszkolaków: Muminki i Pszczółki wraz z paniami: Lidią Jurczyk, Katarzyną Walnik i Małgorzatą Głowacką. Celem tej wizyty było przeprowadzenie zajęć komputerowych , zapoznanie dzieci z salą komputerową, regulaminem pracowni i sprzętem komputerowym. Po obejrzeniu wszystkiego, przyszła kolej na pracę z komputerem. Zadaniem przedszkolaków było pokolorowanie motyla w oparciu o narzędzia z edytora tekstu Paint. Wszyscy podczas pracy byli skupieni, dzięki temu powstały przepiękne, wielobarwne motyle. Na koniec zajęć dzieci otrzymały od swoich starszych kolegów z klasy II B własnoręcznie zrobione małe upominki, były to kostki do gry. Uczniowie od przedszkolaków dostali słodki upominek. Było to miłe i pouczające spotkanie. Mamy nadzieję na dalszą współpracę. Zajęcia komputerowe przygotowała i przeprowadziła Anna Góźdź nauczyciel i wychowawca klasy II B.