Miss i Mister Szkoły 2017!! Mini Playback Show!!

Miss i Mister Szkoły 2017

Mini Playback Show

Tradycją naszej szkole stały się już wybory Miss i Mistera Podstawówki.

Spośród naszych koleżanek wybraliśmy dziewczynę, która nie tylko jest piękna, ale również zdolna, kreatywna pomysłowa i z poczuciem humoru. Wybraliśmy również najsympatyczniejszego chłopaka. W tym roku wybory odbyły się pod hasłem „Bajki, baśnie i legendy”.

Uczniowie musieli wykazać się pomysłowością i poczuciem humoru. Niezwykłą odwagą wykazali się uczniowie biorący udział z zabawie, a byli to:

klasa IVa – Nadia Docchio, Michał Rapach

klasa IVb –Oliwia Kocjan, Witold Piątek

klasa Va – Julia Furgacz

klasa Vb – Julia Majewska, Wojciech Mrówka

klasa VIa – Aniela Gumółka, Franciszek Ochmański

klasa VIb – Aleksandra Dudek, Kacper Mazur

Koordynatorem i pomysładawcą konkurencji była przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Emilia Jedlińska- Jung z klasy VIa.

Zadaniem kandydatów było: przedstawianie siebie nawzajem w oryginalny sposób, prezentacja stroju fantasycznego zwierzęcia, prezentacja fragmentu własnej bajki, prezentacja wybranej postaci literackiej oraz doping klasy. Z ogromną przyjemnością informujemy, że:

Miss Szkoły 2017 została Aleksandra Dudek – klasa VIb,

Misterem Szkoły 2017 został Franciszek Ochamński – klasa VIa.

GRATULUJEMY!

Zmagania uczestników wygorów przeplatane były występem uczesników Mini Playback Show: Natalia Marzec, Julia Ziaja, kl.IV b (taniec), Ismena Banyś, Zuzanna Świstak, Maja Tomsia, kl. Va (piosenka), Antoni Gumółka, kl. IVb (piosenka), Paulina Zynek, Milena Juniak, kl.Vb (taniec) oraz Wiktoria Gieszczyk, Maria Kocjan, kl.IVb (piosenka).

Najlepszymi wykonawcami konkursu Mini Playback Show okazały się uczennice klasy Va – Ismena Banyś, Zuzanna Świstak oraz Maja Tomsia, które wykonały piosenkę zespołu 2 plus 1 „Chodź pomaluj mój świat”

GRATULUJEMY!

W dniu 1.06.2017 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach odbyły się wybory Miss i Mistera szkoły 2017 . W konkursie brały udział klasy: IV, V i VI. Kandydaci z poszczególnych klas prezentowali się przed Jury w składzie: Dyrektor szkoły Pani Marta Dziura, Wicedyrektor Pani Mirosława Dziatłowicz, oraz nauczyciele Pani Anna Płonka i Pani Martyna Smaruj.

Reprezentanci klas biorący udział w konkursie mieli za zadanie przedstawić siebie nawzajem, zaprezentować się w przebraniu magicznego zwierzęcia oraz bohatera z bajki, filmu, legendy lub książki. Było śmiesznie, ponieważ dziewczyny prezentowały postaci męskie, a chłopcy żeńskie.

Uczestnicy zaprezentowali się również w zabawnych scenkach – współczesnych, luźnych, interpretacjach bajek.

Po zakończeniu prezentacji wszystkich uczestników jury ogłosiło werdykt.

Tytuł Miss Szkoły 2017 zdobyła Aleksandra Dudek z Klasy VI b, a tytuł Mistera szkoły 2017 otrzymał Franciszek Ochmański z klasy VI a.

Jak się czułam jako miss szkoły? Dla mnie było to bardzo cenne doświadczenie, wielka przygoda i bardzo dobra zabawa. Gratuluję Misterowi. Dziękuję Kacprowi Mazurowi, który wraz ze mną dzielnie reprezentował klasę VI b na konkursie, koleżankom, które pomagały mi przy występach oraz mojej klasie za doping.
W szczególności chciałabym bardzo podziękować Pani Anecie Miszczyńskiej, za organizacje i opiekę podczas konkursu, za pomoc i wsparcie.

Bardzo dziękuję.

Miss szkoły 2017