Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

„Wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali”

Jan Paweł II

17 października 2018 r. w Domu Kultury w Kluczach miała miejsce akademia z okazji Dnia Patrona oraz Święta Edukacji Narodowej. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali piękny spektakl, humorystycznie przedstawiając realia życia szkolnego i etapy pontyfikatu Jana Pawła II. Przedstawienie wywołało aplauz publiczności, która w ten sposób doceniła talent i umiejętności uczniów.

W drugiej części akademii Wójt Gminy Klucze i Pani Jarosława Kraszewska wręczyli nagrody nauczycielom z całej gminy za pracę edukacyjną i wychowawczą. Życzenia i ciepłe słowa z okazji Dnia Nauczyciela popłynęły z ust Pani Dyrektor Marty Dziura i Pana Norberta Bienia.