Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole

Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole

 

„Czy to jutro, czy to dziś każdemu potrzebny jest miś”

 

27 listopada 2018 roku, uczniowie klas I-III obchodzili w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu wszystkie misie i inni pluszowi przyjaciele dzieci, opuściły swoje zaciszne pokoiki i przybyły wraz z uczniami do szkoły. Na korytarzach  zrobiło się kolorowo i wesoło. Pluszowe maskotki towarzyszyły dzieciom w czasie przerw i lekcji. W tym dniu zorganizowane zostały misiowe zabawy integracyjne, wykonane zostały tematyczne prace plastyczne, które ozdobiły klasowe gazetki. Uczniowie wysłuchali również bajkę „Przygody Pluszowych Misiów”.

Uśmiech i zadowolenie na twarzach dzieci – to najlepsze podsumowanie  Dnia Pluszowego Misia.

 

[Not a valid template]