Piłka nożna chłopców

Zawody powiatowe odbyły się dnia 24.05.2019 r. w Olkuszu. Do zawodów zgłosiły się 3 drużyny: Olkusz, Bukowno, Klucze. Każda z nich rozegrała po 2 mecze. Poziom drużyn był bardzo wyrównany, dlatego mecze były zacięte do ostatniej minuty. Decydującym był mecz Klucze – Olkusz, gdzie koncentracja i mądra gra w obronie stały się kluczem do zwycięstwa. Wynik 5:3 i I miejsce oraz awans do zawodów rejonowych.

Zawody rejonowe odbyły się w Oświęcimiu dnia 30.05.2019 r. W zawodach brały udział 3 drużyny: Oświęcim, Trzebinia oraz Klucze. Każda drużyna rozegrała 2 mecze – 2 x 12 minut. Warunki na boisku były ciężkie – lekki deszcz i grząskie boisko. Nasi zawodnicy, pomimo chęci i starań, nie zdołali wygrać meczu i ostatecznie zajęli 3 miejsce w zawodach rejonowych.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Skład na zawodach powiatowych: Szymon Gruszczyński, Tomasz Janda, Kamil Czapla, Dawid Nowak, Damian Pańczyk, Patryk Kasprzyk, Michał Zynek, Wiktor Michalski, Mateusz Hałabiś

Skład na zawodach rejonowych: Szymon Gruszczyński, Tomasz Janda, Kamil Czapla, Dawid Nowak, Damian Pańczyk, Patryk Kasprzyk, Michał Zynek, Wiktor Michalski