Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej im. j/ana Pawła II w Kluczach. Przejdź do strony stowarzyszenia.

„Pomiędzy krainą fantazji a rzeczywistością…”

 

„Pomiędzy krainą fantazji a rzeczywistością…”

 

Szanowni Państwo,

          W naszej szkole podejmujemy różnorodne działania, aby zainicjować i wdrożyć innowacyjne, atrakcyjne rozwiązania edukacyjne, terapeutyczne i wychowawcze dla  naszych uczniów. Już wkrótce powstanie u nas Centrum Doświadczania Świata – miejsce rozwijające kreatywność, poprawiające zdolność koncentracji, spostrzegawczość oraz motywację do samodzielnej pracy oraz Naukowy Plac Zabaw będący integralną częścią inwestycji.

Pragniemy  stworzyć innowacyjną przestrzeń  z myślą o wspomaganiu wszystkich naszych uczniów. Szkolne Centrum  pozwoli na realizację celów edukacyjnych, terapeutycznych oraz będzie stanowić doskonałą przestrzeń zarówno naukową jak i rekreacyjno-relaksacyjną.

Stowarzyszenie „Niezapominajka” otrzymało dotację na zakup urządzeń interaktywno – naukowych na kwotę 74 000,00 zł, aczkolwiek brakuje nam środków finansowych na przygotowanie podłoża  i ogrodzenie terenu wokół Naukowego Placu Zabaw.

Ufamy, że nasz pomysł i chęć stworzenia niezwykłej, zupełnie innowacyjnej przestrzeni w szkole i jej otoczeniu zainteresuje Państwa i zechcą Państwo wspomóc finansowo nasze innowacyjne przedsięwzięcie.

Numer konta bankowego Stowarzyszenia Niezapominajka: 12 8450 0005 0060 0600 8914 0001

Bank Spółdzielczy w Wolbromiu

 

Dziękujemy za wsparcie

 

  Z poważaniem

      Marta Dziura

Prezes  Stowarzyszenia „Niezapominajka”