I Gminny Konkurs „Piosenka z Uśmiechem”

I Gminny Konkurs „Piosenka z Uśmiechem”

W I GMINNYM KONKURSIE „PIOSENKI – Z UŚMIECHEM”, który odbył się w Domu Kultury „Papiernik” w Kluczach pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Klucze, zespół wokalny z naszej szkoły zdobył wyróżnienie w kategorii II: 8 – 11 lat.

W skład zespołu weszli uczniowie klasy 1b, przygotowani przez nauczycielkę Annę Konieczniak, z piosenką „Orkiestry Dęte” Haliny Kunickiej. W konkursie wzięła udział także klasa 1c pod opieką pani Agnieszki Szarek, która zaśpiewała piosenkę „Czy to szczotka, czy to jeż”.

Uczniowie mieli okazję wykonać piosenki także w czasie uroczystego przywitania gości z Tarnopola na Ukrainie, którzy odwiedzili naszą szkołę.

Muzykalnym pierwszakom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

[Not a valid template]