Wizyta na uniwersytecie – sukces Kamila

W dniu 18 czerwca 2019r. uczeń naszej szkoły Kamil Wnuk był na uroczystym wręczaniu nagród na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na Wydziale Matematyki i Informatyki.

Uczeń klasy 4c zdobył wynik bardzo dobry w konkursie „Kangur Matematyczny”, w nagrodę został zaproszony na uczelnię, gdzie otrzymał dyplom, książkę oraz bon podarunkowy do zrealizowania w jednym ze sklepów. Podczas odbioru nagród wraz z innymi uzdolnionymi matematycznie uczniami Kamil wysłuchał wykładu, który dotyczył szyfrowania. W tak młodym wieku mógł poczuć się jak prawdziwy student. Być może nadal rozwijając swoje zdolności do przedmiotów ścisłych Kamil w przyszłości wybierze właśnie Uniwersytet Jagielloński, który jest jednym z najlepszych uczelni w Polsce.

Gratulujemy!
Życzymy dalszych sukcesów!