KONKURS POLONISTYCZNY Z  POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ NA CO DZIEŃ

XVII OGÓLNOPOLSKI  KONKURS   POLONISTYCZNY

Z  POPRAWNĄ  POLSZCZYZNĄ  NA  CO  DZIEŃ

Dnia 30.10.2019 r. w naszej szkole odbył się I etap XVII Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”. Konkurs rozpoczęła pani dyrektor Marta Dziura oraz pani wicedyrektor Mirosława Dziatłowicz, życząc wszystkim uczestnikom powodzenia. Uczniowie mieli możliwość zmierzenia się z testem jednokrotnego wyboru. Aby zakwalifikować się do 2. etapu należy zdobyć w 1. etapie 75% poprawnych odpowiedzi, czyli 22 punkty.

Bardzo się cieszymy, że w konkursie tym wzięło udział tak wielu uczniów naszej szkoły. Teraz z niecierpliwością będziemy czekać do 30 listopada, kiedy to zostaną ogłoszone wyniki.

Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie: Alicja Łyczak, Piotr Kruszenko, Adam Szczepankiewicz, Julia Szarek, Blanka Polakiewicz, Mateusz Kaczmarczyk, Paweł Ściążko, Hanna Guzik, Zuzanna Kłosowska, Alicja Stefańska, Zuzanna Ziobro, Aleksander Szulik, Iwo Kocjan, Szymon Lachor, Milena Palska, Augustyn Brodziński, Zuzanna Gieszczyk, Antonina Aksamit, Tymon Januszek, Jakub Zygmunt, Antoni Korusiewicz, Kamil Wnuk, Julia Stambrowska, Laura Adamik, Nela Dudek, Nikola Szeląg, Kamil Szczepankiewicz, Artur Markowski-Przeliorz, Amelia Kulawik, Jakub Bujakiewicz, Alicja Pilarczyk, Magdalena Januszek, Amelia Jedlińska-Jung, Zuzanna Klich, Jakub Banaś, Miłosz Auguścik, Zofia Pandel, Agata Kapuścińska, Lena Dudek, Aleksandra Grabowska, Milena Juniak.

Wszystkim, którzy przystąpili do konkursu, życzymy sukcesów.

[Not a valid template]