,,NASI UCZNIOWIE NAGRODZENI ‘’

,,NASI UCZNIOWIE NAGRODZENI ‘’

 

Blanka Polakiewicz uczennica kl. 2c, Laura Adamik uczennica kl. 5c oraz  Sebastian Magier uczeń kl. 7b Szkoły Podstawowej w Kluczach im. Jana Pawła II,  otrzymali nagrody Wójta Gminy Klucze za wysokie osiągnięcia sportowe  w 2019r.

Wójt Norbert Bień wręczył nagrody pieniężne siedemnastu sportowcom. Otrzymali je młodzi mieszkańcy gminy Klucze, trenujący w lokalnych klubach lub zrzeszeni w klubach poza terenem gminy.

Przypomnijmy Blanka Polakiewicz zajęła I miejsce na Mistrzostwach Polski w szachach,  XIII miejsce na Mistrzostwach Europy w Bratysławie i XII miejsce na Mistrzostwach  Świata w Mińsku. Laura Adamik, zawodniczka tańca nowoczesnego w HIP-HOP, zajęła III miejsce  na Mistrzostwach Polski w Karczewie – Polska Federacja Tańca, X miejsce na Mistrzostwach Europy IDO w Rimini oraz znalazła się w półfinale na Mistrzostwach Świata w Bremerhaver zajmując również X miejsce. Sebastian Magier, trenujący ju jitsu, zajął III miejsce w Otwartym Pucharze Europy Budva Czarnogóra oraz II miejsce w Pucharze Polski juniorów.

Serdecznie gratulujemy