Program #togetherforteachers – spotkania z lektorką z USA

Program #togetherforteachers – spotkania z lektorką z USA

Uczniowie realizujący program innowacyjny z języka angielskiego „Discover English Speaking World” biorą udział w programie organizowanym przez Fundację Girls Future Ready.

Program „together for teachers” „razem dla nauczycieli”  polega na łączeniu nauczycieli języka angielskiego z mentorami: nauczycielami, studentami bądź osobami związanymi ze szkolnictwem wzbogacając  lekcje skierowane do polskich uczniów. Zajęcia w pierwszym semestrze prowadzi dla uczniów naszej szkoły Pani Paulina Phung studentka z Seattle, WA.

Pierwsze spotkania odbyły się w klasie z wykorzystaniem zestawu audiowizualnego, kolejne, ze względu na nauczanie zdalne  z wykorzystaniem aplikacji ZOOM.  Z cotygodniowych zajęć skorzysta ponad 70 uczniów.

Jest to wyjątkowa możliwość na wzbogacenie naszej wiedzy o kulturze USA oraz okazja do  wykorzystywania znajomości języka angielskiego w rozmowach z wolontariuszką z USA.

Dziękujemy Pani Paulinie Phung za poświęcenie swojego czasu i ogromne zaangażowanie w spotkania z naszymi uczniami.

Aneta Miszczyńska

[Not a valid template]