Uczniowie klasy 2 z plakatami "Oczami dziecka"

„Oczami dziecka” – komputerowa aplikacja interaktywna GEN w edukacji wczesnoszkolnej.

W związku z zakończeniem innowacji w klasach I-III, nauczyciele przeprowadzili konkursy plastyczne „Oczami dziecka”, prezentujące wrażenia z odbioru aplikacji interaktywnej i klasowe zawody drużynowe „Kto umie więcej” z wykorzystaniem możliwości programu – „Maratony wiedzy”.

Uczniowie dzięki zajęciom z tą aplikacją mogli zapoznać się z nowoczesnymi technologiami informatycznymi w procesie uczenia się, doskonalić umiejętności kluczowe wynikające z programu nauczania, przyswajać i utrwalać wiedzę poprzez zabawę i współzawodnictwo.