dwie dziewczynki klasy pierwszej podczas uroczystości ślubowania

Ślubowanie Klas Pierwszych

ŚLUBUJEMY

„Zaprzyjaźnić się z książkami,

dumą swojej szkoły być,

ze wszystkimi pierwszakami

ślubujemy dziś!

Uczniem być- to ważna sprawa

i otwierać wiedzy drzwi.

Uczyć się by świat poznawać,

ślubujemy dziś!”

14 października 2021 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste Ślubowanie klas pierwszych. W uroczystości wzięli udział nauczyciele, zaproszeni goście i przedstawiciele klas.

Uroczystość rozpoczęła się przekazaniem sztandaru szkoły przez panią dyrektor uczniom klas VIII.

Pierwszoklasiści złożyli ślubowanie, że będą wzorowymi uczniami i godnie będą reprezentować swoją szkołę. Wykazali się znajomością symboli narodowych i zasad ruchu drogowego. Następnie otrzymali legitymacje szkolne z rąk Pań Dyrektorek i upominki od Rodziców i z Wydawnictwa WSiP.

Pani Dyrektor złożyła życzenia z okazji Święta Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom szkoły. Uroczysty dzień zakończyły pamiątkowe zdjęcia. Zapraszamy do galerii.