Gminny Konkurs Recytatorski- etap szkolny

Dnia 30 listopada w naszej szkole odbył się szkolny etap Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla edukacji wczesnoszkolnej pt. ”Podróże z wierszem”. Uczestnikami byli uczniowie z klas I-III.

Ocena podczas recytacji uwzględniała następujące umiejętności: intonację, wyrazistość, interpretację i znajomość tekstu.

Uczestnicy zaprezentowali swój kunszt recytatorski, a także umiejętności. Wybór najlepszej trójki był niełatwy, ponieważ wszyscy prezentowali wysoki poziom .

Zmagania z trudną sztuką recytacji oceniało jury w składzie: Pani Urszula Świercz, Pani Renata Zawisz i Pani Agnieszka Szarek.

Wszyscy uczniowie otrzymali słodki upominek, którego sponsorem byli Właściciele Hurtowni ILZA. Dyplomy zostały zakupione z funduszy Rady Rodziców.

Bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom składamy gratulacje, życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy za rok.

Wyniki konkursu:

• Mistrzem Recytacji Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach została:

Katarzyna Mrówka z klasy 3a

• Wicemistrzem Recytacji Szkoły Podstawowej Im. Jana Pawła II w Kluczach zostali:

Franciszek Banaś z klasy 3a i Jan Andruchów z klasy 3b

Ta trójka uczniów będzie reprezentować naszą szkołę w Gminnym Konkursie Recytatorskim , który odbędzie się dnia 10 grudnia 2021 r. w Szkole Podstawowej im. T. Kościuszki w Chechle.