Dzieci z Mikołajem w bibliotece

Odwiedziny Świętego Mikołaja

„Kto zagląda w okno? Kto latarką świeci?
Kto patrzy przez szybkę, szuka grzecznych dzieci”

To Mikołaj, to Mikołaj,
to Mikołaj Święty,
to Mikołaj, to Mikołaj
niesie nam prezenty

Kto swymi saniami aż z bieguna leci?
Kto puka do domów, szuka grzecznych dzieci?”

Odwiedziny Świętego Mikołaja

Mikołaj przychodzi tylko do grzecznych dzieci i okazało się, że w naszej szkole są sami grzeczni uczniowie ? Rozradowany wędrował  korytarzami szkoły . A jego brat bliźniak zawędrował nawet do Gminnej Biblioteki Publicznej. Może jeszcze tam gości???

Każdy z niecierpliwością oczekiwał przyjścia Św. Mikołaja, który nie zawiódł i obdarował prezentami, sprawiając nam wiele radości.

Odbyło się spotkanie mikołajkowe  w Gminnej Bibliotece Publicznej, gdzie czekało na uczniów wiele niespodzianek, konkursów, quizów i zagadek. A spotkanie ze Św. Mikołajem na pewno na długo zapamiętają?Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.

Inni uczestniczyli w warsztatach kulinarnych- samodzielnie robili pizzę. Od Św. Mikołaja otrzymali klasowy prezent do wspólnego spędzania czasu.

Niektórym uczniom Św. Mikołaj podarował bilety do kina? Cieszymy się, że wszyscy otrzymali świąteczne upominki.

W szkole poczuliśmy magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Świąteczny nastrój udzielił się wszystkim. W szkole pojawiły się świąteczne dekoracje- uczniowie wspólnie z wychowawcami dekorowali choinki ozdobami świątecznymi gotowymi i zrobionymi przez uczniów. Każda klasa przystroiła świąteczne drzewko?

Świętemu Mikołajowi dziękujemy za coroczne odwiedziny. Szkoda, że kolejne mikołajki dopiero za rok.