uczennice klasy 7 i 8 na podium w pływaniu

Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu

09.03.2022 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Olkusz w pływaniu sztafetowym i indywidualnym – Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej – nasza szkoła wystawiła liczną reprezentację i zdobyła wiele miejsc na podium.

Igrzyska Dzieci:

III miejsce sztafeta chłopców 6×25 m stylem dowolnym (D’occhio Leonardo, Piątek Stanisław, Szulik Aleksander, Kazek Mikołaj, Langier Jakub, Myszewski Kacper, Szkup Michał) – czas 2:09:28

indywidualnie:

III miejsce 25 m stylem klasycznym – Stanisław Piątek – czas – 25:41

III miejsce 25 m stylem dowolnym – Julia Bylica – czas 16:43

 

ponadto udział wzięli:

Szulik Aleksander – 25 m stylem dowolnym

Kazek Mikołaj – 25 m stylem dowolnym

Langier Jakub – 25 m stylem klasycznym

Myszewski Krzysztof – 25 m stylem dowolnym

Knapik-Zakrzewska Nadia – 25 m stylem dowolnym

Świda Antonina – 25 m stylem dowolnym

Głowacka Maja – 25 m stylem dowolnym

Mrówka Katarzyna – 25 m stylem grzbietowym

D’oochio Leonardo – 25 m stylem motylkowym

Szkup Michał – 25 m stylem dowolnym

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

II miejsce sztafeta dziewcząt 6×50 m stylem dowolnym (Dusza Alicja, Cupiał Abigail, Oczki Alicja, Januszek Magdalena, Mgłosiek Matylda, Komenda Aleksandra) – czas 4:10:99 nowy rekord szkoły

III miejsce sztafeta chłopców 6×50 m stylem dowolnym (Leszczyński Samuel, Ładoń Szymon, Odzierejko Oliwier, Korusiewicz Antoni, Auguścik Miłosz, Bartkowiak Mikołaj, Bakowski Wiktor) – czas 4:08:62

indywidualnie:

I miejsce 50 m stylem motylkowym – Matylda Mgłosiek – czas 46,81 to nowy rekord szkoły

II miejsce 50 m stylem motylkowym – Abigail Cupiał – czas 49,98

III miejsce 50 m stylem motylkowym – Antoni Korusiewicz – czas 42,12 to nowy rekord szkoły

III miejsce 50 m stylem dowolnym – Alicja Dusza – czas 39,16

ponadto udział wzięli:

Alicja Oczki – 50 m stylem dowolnym

Magdalena Januszek – 50 m stylem dowolnym

Aleksandra Komenda – 50 m stylem motylkowym

Samuel Leszczyński – 50 m stylem dowolnym

Ładoń Szymon – 50 m stylem dowolnym

Odzierejko Oliwier – 50 m stylem dowolnym

Auguścik Miłosz – 50 m stylem dowolnym

Bartkowiak Mikołaj – 50 m stylem dowolnym

Bakowski Wiktor – 50 m stylem dowolnym

Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów !!!

 

Opiekunowie: Grzegorz Ładoń, Paweł Krawczyk