Wyniki XI edycji  akcji i konkursu „Odblaskowa szkoła” – najlepsi w powiecie olkuskim

Wyniki XI edycji  akcji i konkursu „Odblaskowa szkoła” – najlepsi w powiecie olkuskim

Wyniki XI edycji  akcji i konkursu „Odblaskowa szkoła”

– najlepsi w powiecie olkuskim

Nasza szkoła otrzymała okolicznościowy dyplom dla najlepszej szkoły w powiecie olkuskim za udział w konkursie „Odblaskowa szkoła”. Jesteśmy najlepsi wśród wszystkich szkół w powiecie olkuskim, które wzięły udział w tej akcji. W ogólnym rankingu zajęliśmy 24 miejsce pokonując 137 innych szkół. W następnej edycji, znowu będziemy brać udział.

Ogólny cel akcji został osiągnięty. Wszyscy uczniowie naszej szkoły zostali wyposażeni w elementy odblaskowe (kamizelki i opaski odblaskowe), jak również posiadają niezbędną wiedzę o ruchu drogowym i bezpieczeństwie na drodze.

[Not a valid template]