Zawody sportowe w ramach I Gminnego Tygodnia Artystyczno – Sportowego w Bydlinie

Zawody sportowe w ramach I Gminnego Tygodnia Artystyczno – Sportowego

W dniu 06.06. 2022 roku  na boisku Legion w Bydlinie odbyły się zawody sportowe w ramach I Gminnego Tygodnia Artystyczno – Sportowego. W zawodach z naszej szkoły wzięło udział 12 uczniów 4z klas 1-3 i 8 z klas 4-8. Były następujące konkurencje: Biegi na dystansie 50, 100 i 200 metrów, wyścig sprawnościowy, rzut piłeczką palantową, koperta, skok w dal z miejsca. Punktem kulminacyjnym była sztafeta Szwedzka 100m-200m-300m-400m (4 uczniów z każdej szkoły, w biegu sztafetowym na jednej zmianie musi znajdować się uczennica) klasyfikacji indywidualnej uczniowie zajęli następujące miejsca:

II miejsce Jakub Chwastek klas 8a.

W sztafecie Szwedzkiej nasza sztafeta była najlepsza i zajęła I miejsce. Najlepiej pobiegł Maksymilian Sołtysik wyprzedzając wszystkich zawodników i zdobywając dużą przewagę nasza sztafeta wygrała.