Tauron logo

Remont – Zielone Laboratoria Taurona

Wolne od nauki to idealna pora na odświeżenie pomieszczeń i remonty w naszej szkole.

Dzięki temu uczniowie od września będą mogli zdobywać wiedzę i rozwijać swoje pasje w coraz lepszych warunkach pod względem estetyki, nowoczesności i bezpieczeństwa.

W szkole powstają laboratoria, malowane są kolejne sale, montowane rolety, a kilka pomieszczeń zostało adaptowanych do nowych funkcji.

W maju szkoła otrzymała wiadomość o wygranej 100 000,00zł w konkursie Zielone Laboratoria Taurona zorganizowanym przez firmę Tauron. Niezwłocznie rozpoczęto  konsultacje ze specjalistami od mebli, tapet, oświetlenia, podłączenia wody, drzwi i rolet, żeby nowa sala wyglądała tak, jak na zaproponowanym, wygranym projekcie. Zamówione zostały również nowoczesne pomoce dydaktyczne.

Wykonanie zadania zmierza ku końcowi. Wielkie otwarcie sali zaplanowane zostało na wtorek, 13 września 2022r.

Poniżej kilka zdjęć z  remontu sali i montażu mebli. Końcowy efekt będzie można zobaczyć już 1 września.

Tekst: Anna Konieczniak
Zdjęcia: Marta Sorbian