Występ uczniów klas 1-3, Zakończenie roku szkolnego 2021-2022, SP Klucze

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca uczniowie i nauczyciele pożegnali rok szkolny 2021/2022.

W piątek, w auli szkolnej o godzinie 9.00, zakończenie roku świętowały klasy I-III, natomiast o godzinie 10.30 klasy IV-VII.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością Sekretarz Gminy Klucze Daniel Hickiewicz, Dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty Jarosława Kraszewska, Komendant Policji w Kluczach Jerzy Wilk, w imieniu Prezesa OSP – Przedstawiciel Ochotniczej Straży Pożarnej w Kluczach, Pełniąca obowiązki Dyrektora Centrum Usług Społecznych Iwona Kocjan, Przewodnicząca Rady Rodziców Iwona Kulawik, emerytowana wicedyrektor Mirosława Dziatłowicz.

Wydarzenie rozpoczęło się od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu. Po części oficjalnej i przemówieniu Pani Dyrektor Marty Dziura, uczniowie zaprezentowali wspaniałą część artystyczną. Duże wrażenie na publiczności zrobił energetyczny występ taneczny uczniów klas I i II, a następnie znakomite, wesołe, zapowiadające wakacje piosenki i wiersze w wykonaniu uczniów klas IV i V. Wielką niespodzianką dla uczniów i nauczycieli był pokaz akrobatyki powietrznej zwanej tańcem w powietrzu w wykonaniu Emilki Cholewy z VII klasy.

Po imponujących i wprowadzających wszystkich w wakacyjny nastrój występach artystycznych, nastąpił czas podsumowań.

Dyrektor Pani Marta Dziura oraz Wicedyrektor Pani Anna Konieczniak wręczyły podziękowania Partnerom za zaangażowanie, wsparcie i pomoc w realizacji przedsięwzięć organizowanych przez szkołę.

Odbyło się także uroczyste wręczenie uczniom świadectw, nagród książkowych i wyróżnień.

Statuetkę najlepszego ucznia w kl. IV-VII otrzymał Aleksander Barakomski z kl. VI.

Gratulujemy wszystkim uczniom aktywności i sukcesów odniesionych w trakcie trwania nauki.

Nauczycielom dziękujemy za  koordynowanie i zorganizowanie wielu wartościowych działań o charakterze szkolnym, charytatywnym, czy pozaszkolnym.

Wakacje  to idealny czas na zregenerowanie sił i rozpoczęcie nowego roku szkolnego z wielką energią i chęciami do dalszej pracy.

Życzymy więc udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!

 

Tekst: Anna Konieczniak

Fot.: Joanna Bokalska – Rajba, Paweł Feledyk

[Not a valid template]