zapasy sport grafika

Zapraszamy na zajęcia ogólnorozwojowe i treningi zapaśnicze dla najmłodszych.

‼️Zapraszamy na zajęcia ogólnorozwojowe i treningi zapaśnicze dla najmłodszych. ‼️
��‍♀️ Nowa grupa naborowa dla roczników 2015-2011.
�� Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kluczach.
��‍♂️ Poniedziałek i środa 12.30 do 14.00.
Jeżeli Twoje dziecko jest pełne energii i lubi sport ��‍♂️������‍♀️⚽️��‍♀️��️‍♂️⛹��‍♂️��‍♀️. koniecznie zadzwoń:

☎️ 728 470 114 Trener Wojtek.

Zapasy są znakomitym sportem gimnastycznie maksymalnie ogólnorozwojowym, dającym świetną bazę do wielu form aktywności fizycznej a przede wszystkim przeciwdziałają wadom postawy, promują prawidłowe wzorce zachowań, tolerancje i szacunek wobec przeciwnika, cierpliwość, wytrwałość w dążeniu do celu, punktualność, systematyczność oraz odpowiedzialność za innych. Są to cechy, które w prawidłowy sposób kształtują dzieci i młodzież.
Prowadzimy bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży, stawiamy sobie za cel promocję zapasów, zdrowego trybu życia a przede wszystkim wychowania najmłodszych w idei fair-play poprzez sport.