Bezpieczeństwo na parkingu szkolnym, SP Klucze 2023

Bezpieczeństwo na parkingu szkolnym

Bezpieczeństwo na parkingu szkolnym

W ramach XIII edycji konkursu „Odblaskowa szkoła” podejmowane są różne działania mające na celu zwiększenia bezpieczeństwa naszych uczniów. Od tego roku szkolnego udostępniono dla uczniów dojeżdżających nowy parking przy Hali Sportowej obok naszej szkoły, aby zmniejszyć ruch samochodów na parkingu szkolnym i zapewnić bezpieczne przejście do szkoły. W tym celu Pani Dyrektor podjęła decyzję o wytyczeniu bezpiecznej ścieżki z parkingu do szkoły. Ponadto uczniowie wraz z nauczycielami i policjantami z Komisariatu Policji w Kluczach przypominali kierowcom jak ważne jest bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu. Mamy nadzieję, że rodzice będą respektować ten wydzielony pas, aby uczniowie mogli bezpiecznie dotrzeć do szkoły.

Sylwia Pilarczyk

Adriana Nowakowska

Anna Góźdź