Pierwsze sukcesy plastyczne w tym roku szkolnym! SP Klucze 2023

Pierwsze sukcesy plastyczne w tym roku szkolnym!

Pierwsze sukcesy plastyczne w tym roku szkolnym!

Dnia 10.10 2023r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Powiatowym Konkursie Ekologicznym „ Śmieci precz – zróbmy rzecz”, zorganizowanym przez MOK Bukowno pod patronatem Burmistrza Miasta Bukowno i Starosty Powiatu Olkuskiego.

Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży szkolnej z Powiatu Olkuskiego, polegał on na kreatywnym, tj. twórczym, wykorzystaniu zużytych odpadów w taki sposób, aby nadać im drugie życie. Temat pracy konkursowej to ”Pejzaż z wakacji”.

Do rywalizacji przystąpiły trzyosobowe drużyny z klas 5, ze szkół podstawowych naszego powiatu. Nasza szkolna drużyna to uczennice z klasy 5a w składzie: Hanna Kordas, Kalina Nocoń oraz Emilia Pachowicz, dziewczynki wywalczyły III miejsce. Gratulujemy!

Martyna Smaruj