Zawody gminne piłka nożna halowa, SP Klucze 2023

Zawody gminne piłka nożna halowa

Zawody gminne piłka nożna halowa

W dniu 10.X.2023r. na hali sportowej w Kluczach odbyły się zawody gminne w piłkę nożną halową dzieci, czyli klasy IV – VI. W turnieju brały udział szkoły z Klucz, Jaroszowca, Bydlina, Chechła i Kwaśniowa. Chłopcy z Klucz zajęli I miejsce pokonując wszystkie drużyny dzięki czemu będą reprezentować naszą szkołę i gminę w zawodach powiatowych w Bukownie. Dziewczęta przegrały tylko jeden mecz z Bydlinem zajmując miejsce II. Wszystkim uczniom gratulujemy i dziękujemy za waleczność i sportową postawę.

Naszą szkołę reprezentowali następni uczniowie:

Dziewczęta: Łyczak Alicja, Guzy Amelia, Kryger Hanna, Kryger Iwona, Głowacka Maja, Sierka Aleksandra, Sobieraj Julia, Ładoń Natasza, Barakomska Natalia, Borysiewicz-Gardeła Ola, Polakiewicz Blanka, Trzaska Julia, Tomsia Zuzanna, Świstek Kamila

Chłopcy: Kruszenko Piotr, Ściążko Paweł, Kazek Mikołaj, Gacek Antoni, Piwowar Patryk, Marzęcki Antoni, Wydmański Bartosz, Kaczmarczyk Mateusz, Mucha Szymon, Mazur, Maciej, Mazur Szymon

Organizatorami, opiekunami i sędziami byli Paweł Krawczyk i Hubert Poczęsny.

Hubert Poczęsny

Zawody gminne piłka nożna halowa

Zawody gminne piłka nożna halowa, SP Klucze 2023