Szkolny etap II Powiatowego Turnieju Frazeologicznego, SP Klucze 2023

Szkolny etap części plastycznej II Powiatowego Turnieju Frazeologicznego

Szkolny etap części plastycznej

II Powiatowego Turnieju Frazeologicznego

We wtorek, 10 października odbył się szkolny etap części plastycznej II Powiatowego Turnieju Frazeologicznego dla klas I-III.

Do etapu powiatowego zakwalifikowali się:

– Maja Zub i Karol Mossór z kl. 3a (nauczyciel mgr Agnieszka Szarek)

Uczniowie Ci reprezentować będą naszą szkołę w trakcie etapu powiatowego dla kl. 1-3, który odbędzie się w stacjonarnie w auli.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy przystąpili do szkolnego etapu konkursu.

Przypominamy terminy:

– Przesłanie zgłoszeń ze szkół do wszystkich trzech kategorii – do 20 października 2023 r. (piątek)

– Etap powiatowy o tytuł Najlepszego Ilustratora – 27 października 2023 r. (piątek) o godz. 9.00 w auli Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach

– Etap powiatowy o tytuł Młodszego Mistrza Frazeologii i Starszego Mistrza Frazeologii – 30 października 2023 r. (poniedziałek) o godz. 9.00 w auli Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II Kluczach.

Turniej objęty został Honorowym Patronatem Starosty Olkuskiego i Wójta Gminy Klucze.

Życzymy powodzenia!

Anna Konieczniak