Spotkanie z Kropelką Ambrelką, SP Klucze 2023

Spotkanie z Kropelką Ambrelką

9 listopada naszą szkołę odwiedziła Kropelka Ambrelka, która spotkała się z uczniami klasy 2b. Uczniowie realizowali zadania projektu edukacyjnego pn. ,,Klub Przyjaciół Kropelki Ambrelki”. Najpierw wysłuchaliśmy pięknej bajki której głównym przesłaniem było ukazanie jak ważna jest woda, a także zasady jej oszczędzania oraz dbania o to, by była w jak najlepszym stanie. Potem otrzymaliśmy wspaniały pakiet edukacyjny w postaci książeczki z różnymi zadaniami do wykonania. W ramach edukacji ekologicznej na zajęciach dowiedzieliśmy się jaki wpływ na nasze środowisko wodne mają nasze codzienne czynności takie jak mycie zębów, czy kąpiel oraz które są korzystne, a które niekorzystne dla środowiska. Serdecznie dziękujemy Kropelce Ambrelce za odwiedziny i liczymy na kolejne spotkanie. Podziękowania składamy także Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z o.o. w Olkuszu oraz Paniom prowadzącym wspaniałe zajęcia.

DZIĘKUJEMY!!!

Uczniowie klasy 2b