Niezwykły gość – Kropelka Ambrelka

9 listopada 2023 roku pojawił się u nas niezwykły gość – Kropelka Ambrelka, bohaterka edukacyjnego programu ekologicznego zorganizowanego przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Olkuszu. Pani Wicedyrektor Anna Konieczniak uroczyście przywitała gościa i zapewniła, że nasi uczniowie nie marnują wody.

Obecni trzecioklasiści bardzo ucieszyli się, bo będąc w pierwszej klasie realizowali program edukacyjno-ekologiczny- zajęcia Klubu Przyjaciół Kropelki Ambrelki. Z wielkim zaangażowaniem podeszli do realizacji kalendarzy dobrych praktyk. Niestety Kropelka Ambrelka nie odwiedziła uczniów, bo była bardzo zapracowana.

Dzisiaj spełniło się ich marzenie – sesja fotograficzna z Kropelką Ambrelką?

Uczniowie z klas pierwszych i drugich otrzymali z rąk naszego gościa książeczki ekologiczne.

Dziękujemy za miłą niespodziankę??

Zapraszamy do nas częściej

Agnieszka Szarek