Warsztaty biblioteczne z okazji Międzynarodowego Dnia Biblioterapii, SP Klucze 2023

Warsztaty biblioteczne z okazji Międzynarodowego Dnia Biblioterapii

Warsztaty biblioteczne

z okazji Międzynarodowego Dnia Biblioterapii

W przytulnych wnętrzach Gminnej Biblioteki Publicznej w Kluczach, klasa I B wraz z wychowawcą Marzeną Pilch-Kocjan, miała przyjemność uczestniczyć w warsztatach bibliotecznych z okazji Międzynarodowego Dnia Biblioterapii. Były zagadki, rysunki, opowieści, zwiedzanie biblioteki, zapoznawanie z pracą bibliotekarza. Pani Dyrektor Elżbieta Szatan zaprosiła uczniów do swojego gabinetu i podarowała każdemu mały upominek- pamiątkę z pobytu w tym uroczym miejscu. Zachęciła także uczniów do częstych wizyt w bibliotece, gdzie nie tylko można wypożyczyć lub przeczytać książki, ale również odrobić lekcje, wziąć udział w zajęciach dydaktycznych oraz spotkać kolegów i koleżanki. Dziękujemy za przygotowanie zajęć i postaramy się odwiedzać Gminną Bibliotekę Publiczną w Kluczach.

Uczniowie klasy I B z wychowawcą