Podsumowanie konkursu MOJE DRZEWO GENEALOGICZNE, SP Klucze 2024

Podsumowanie konkursu „Moje drzewo genealogiczne”

W tym roku szkolnym nasi uczniowie kolejny raz bardzo licznie wzięli udział w konkursie plastycznym „Moje drzewo genealogiczne”. Jest to konkurs o zasięgu międzywojewódzkim  organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie oraz Muzealną Salę Regionalną w Bukownie. Nasi uczniowie odnieśli w tym konkursie następujące sukcesy:

W kategorii I (klasy V-VI) uczennica klasy 5b-  Emilia Polakiewicz zajęła III miejsce

W kategorii II (klasy VII-VIII) uczeń klasy 7a – Stanisław Piątek zajął II miejsce

oraz  uczeń klasy 8 – Piotr Curyło zdobył wyróżnienie

Laureaci uczestniczyli w uroczystej gali rozdania nagród i dyplomów w sali widowiskowej MOK w Bukownie dnia 22 stycznia 2024 r.

Serdecznie gratulujemy wysokich wyników.

Agata Janda

Marta Sorbian