POZNAJEMYPOLSKIE PARKI KRAJOBRAZOWE, SP Klucze 2024

Etap gminny Ogólnopolskiego Konkursu przyrodniczego „Poznajemy Polskie Parki Krajobrazowe”

Etap gminny Ogólnopolskiego Konkursu przyrodniczego „Poznajemy Polskie Parki Krajobrazowe”

W dniu 29 lutego w Szkole Podstawowej w Jaroszowcu odbył się etap gminny Ogólnopolskiego Konkursu przyrodniczego „Poznajemy Polskie Parki Krajobrazowe” . Naszą szkołę reprezentowała drużyna 3 uczniów wyłonionych w etapie szkolnym, który był przeprowadzony w styczniu. Jan z klasy 8, Blanka z klasy 6c oraz Iwonka z 5c jako drużyna napisali bardzo dobrze i zajęli drugie miejsce. Uczniowie biorący udział w konkursie musieli wykazać się wiedzą o Parku Krajobrazowym Orlich Gniazd oraz o ssakach. Dosłownie jednego punktu zabrakło aby zwyciężyć i reprezentować gminę w dalszych etapach. Naszej drużynie serdecznie gratulujemy a dziewczęta mogą brać udział w edycji przyszłorocznej.
 
Joanna Bokalska-Rajba