Omnibus konkurs

SZKOLNY ETAP KONKURSU „OMNIBUS 2024” DLA KLAS I –III

SZKOLNY  ETAP KONKURSU  „OMNIBUS 2024”

DLA KLAS  I –III

17 stycznia o godz. 9.00 odbył się szkolny etap konkursu powiatowego „OMNIBUS – 2024” dla uczniów klas I-III. Przystąpiło do niego 24 uczestników z sześciu klas, po 4 uczniów z każdej klasy. Dzieci zmagały się z rozmaitymi zadaniami z edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej – w poszczególnych grupach wiekowych.

Po sprawdzeniu prac przez szkolną komisję konkursową nastąpiła weryfikacja prac przez komisją ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Olkuszu, która jest organizatorem konkursu.

• tytuł OMNIBUSA Szkoły Podstawowej w Kluczach w kategorii klas pierwszych zdobył Bernard Trzpil – kl. 1a
  • tytuł OMNIBUSA Szkoły Podstawowej w Kluczach w kategorii klas drugich zdobył Brunon Kuśmierczak – kl. 2b
  • tytuł OMNIBUSA Szkoły Podstawowej w Kluczach w kategorii klas trzecich zdobył Franciszek Grzanka – kl. 3b

To właśnie Ci uczniowie będą reprezentować naszą szkołę w etapie gminnym, który odbędzie się w Szkole Podstawowej w Kluczach 14 marca o godz. 9.00.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Anna Ziaja

SZKOLNY  ETAP KONKURSU  „OMNIBUS 2024”
DLA KLAS  I –III