Etap wojewódzkiego etapu Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego, SP Klucze 2024

Eliminacje wojewódzkiego etapu Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

Eliminacje wojewódzkiego etapu

Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

dla uczniów szkół podstawowych

Dnia 4 marca 2024 r. Aleksander Barakomski oraz Wiktor Szot reprezentowali naszą szkołę w wojewódzkim etapie Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych.

Znaleźli się oni w gronie 358 uczniów województwa małopolskiego, którzy musieli się wykazać zakresem wiedzy i umiejętności odpowiadającym poziomowi C1 według klasyfikacji Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference for Languages).

Ponadto, wymagana była znajomość zagadnień kulturoznawczych związanych z tematyką konkursu – Faces of the United States of America.

Konkurs miał miejsce w Krakowie, w Sali Audytorium Wincentego Danka Uniwersytetu Edukacji Narodowej.

Z niecierpliwością czekamy na wyniki.

Danuta Majcherkiewicz