Doskonały występ koszykarzy z SP Klucze na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Olkuszu, SP Klucze 2024

Doskonały występ koszykarzy z SP Klucze

na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Olkuszu

Podczas kolejnego etapu eliminacji odbywających się 04.marca SP 9 w Olkuszu powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej, reprezentanci SP Klucze w pięknym stylu wywalczyli awans do etapu rejonowego rozgrywek. Pokonali oni bardzo dobrze dysponowane tego dnia drużyny z Olkusza i Wolbromia. To kolejny dobry występ tych zawodników po zawodach w koszykówce 3×3.

Skład drużyny: Brodziński Augustyn, Cupiał Natan, Czopek Szymon, Ćwik Krzysztof, Gęgotak Jan, Jurczyk Jakub, Langier Jakub, Latos Szymon, Miotk Szymon, Redel Kamil, Skalski Maciej, Sołtysik Krzysztof, Tomsia Jakub.

W tym samym czasie nasi młodsi koszykarze w ramach Igrzysk Dzieci zajęli III miejsce ulegając kolejno drużynie z Zarzecza i z Olkusza, tym samym kończąc rywalizację na poziomie zawodów powiatowych.

Skład drużyny: Banaś Franciszek, Borówka Filip, Gacek Antoni, Imielski Bartosz, Jurczyk Kacper, Kazek Mikołaj, Kruszenko Piotr, Kulig Grzegorz, Marzęcki Antoni, Mucha Szymon, Paweł Ściążko, Piwowar Patryk, Szkup Michał i Tarnówka Szymon.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom rozgrywek dobrej postawy sportowej, waleczności i gry fairplay.

Grzegorz Kaliś, Grzegorz Ładoń