KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW – WYNIKI KONKURSU „BRZECHWA DZIECIOM – DZIECI BRZECHWIE”

KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

– WYNIKI KONKURSU „BRZECHWA DZIECIOM – DZIECI BRZECHWIE”

Konkurs inspirowany był wierszami dla dzieci Jana Brzechwy. Przeznaczony był dla uczniów klas I-III szkół podstawowych z powiatu olkuskiego.  W konkursie mogła wziąć udział dowolna liczba uczniów z każdej szkoły.
Zadaniem uczestników było wykonanie pracy w formacie A3 w wybranej  technice: malarstwo, rysunek, wydzieranka, wycinanka, grafika.
Skan lub zdjęcie pracy  plastycznej należało przesłać drogą elektroniczną w terminie do 10 maja 2020 r.
W konkursie  wzięło udział  266 uczniów  z klas I-III z powiatu olkuskiego. Naszą szkołę reprezentowało aż 11 uczniów.
Miło nam poinformować, że dwie nasze uczennice otrzymały wyróżnienia w tym konkursie, są to: Maja Kardas z kl. I a i Blanka Polakiewicz z kl. II c. Obydwie uczennice odebrały już nagrody książkowe.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY SUKCESÓW W KOLEJNYCH KONKURSACH