Plakat konkursu fotograficznego Szkoły Podstawowej w Kwaśniowie Dolnym

„Szczęście oczami dziecka” – wyniki konkursu fotograficznego

Wyniki Gminnego Konkursu Fotograficznego

„Szczęście oczami dziecka”

W marcu 2021r. Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Kwaśniowie Dolnym ogłosiła Gminny Konkurs Fotograficzny „Szczęście oczami dziecka” zainspirowany Dniem Szczęścia obchodzonym 20 marca. Konkurs objęty został Honorowym Patronatem Wójta Gminy Klucze, a jego rozstrzygnięcie nastąpiło 7 kwietnia.

Celem konkursu było dostrzeganie wśród dzieci pozytywnych wartości związanych ze szczęściem, docenianiem codziennych zdarzeń oraz uwiecznianie niezapomnianych chwil na zdjęciach.

Komisja po obejrzeniu ponad 100 fotografii konkursowych przyznała nagrody i wyróżnienia. Wśród laureatów znajdują się uczniowie naszej szkoły.

Kategoria – klasy 1-3
1 miejsce zdobyła Aleksandra Wysmułek  z klasy 1a
Wyróżnienie zdobyła Kamila Kulawik z klasy 3b

Kategoria – klasy 4-8
2 miejsce zdobyła Aleksandra Nowakowska z klasy 7c

Zapraszamy do galerii zdjęć znajdującej się na stronie Organizatora:

Link do galerii zdjęć na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Kwaśniowie Dolnym

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy, a nagrodzeni również nagrody rzeczowe ufundowane przez Wójta Gminy Klucze.

Gratulacje dla laureatów!