Etap szkolny Powiatowego Konkursu Czytelniczego

22.03.2022r. na czwartej godzinie lekcyjnej odbył się etap szkolny XXI Powiatowego Konkursu Czytelniczego pt.: „Najtrudniej być po prostu człowiekiem”, przeznaczonego dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych z powiatu olkuskiego.

Wzięło w nim udział 14 uczniów: Sandra Sadowska z kl. VII b, Alicja Pilarczyk, Aleksandra Komenda, Amelia Kulawik, Maja Rak i Matylda Mgłosiek z kl. VIII a, Amelia Jedlińska-Jung i Nikola Białas z kl. VIII b, Julia Litwińczuk, Zuzanna Banach, Milena Żołnierczyk, Wiktor Bakowski, Krzysztof Latos i Karolina Jakubas z kl. VIII d. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu ze znajomości treści wcześniej podanych 3 książek.

Najwięcej punktów zdobył Wiktor Bakowski a tuż za Nim znalazła się Julia Litwińczuk. Ta dwójka będzie reprezentować naszą szkołę w etapie powiatowym, który odbędzie się 22.04.2022r. w Bibliotece Pedagogicznej w Olkuszu.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!!!