Nikola Białas konkurs charytatywny

Międzyszkolny Charytatywny Konkurs „Mam Talent”

3 kwietnia 2022r.o godz. 10.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu odbył się Międzyszkolny Charytatywny Konkurs „Mam Talent”. Został on zorganizowany w ramach projektu „Razem ku dostępności – Program wspierania liderów obywatelskich w powiecie olkuskim”, realizowanego przez Stowarzyszenie Dobroczynne „Res Sacra Miser”. Patronat nad konkursem objął Starosta Olkuski Bogumił Sobczyk.

Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 8b – Nikola Białas, która zaśpiewała piosenkę „Mamo tyś płakała”. Swoim pięknym głosem zachwyciła jury. Sposób interpretacji utworu wzruszył wszystkich zebranych. Wielkie brawa dla Nikoli.

Tak występ wspomina nasza reprezentantka: „Mam talent…brzmi prosto niemal jak każdy inny konkurs. Jednak to nie był zwykły pokaz umiejętności, a magiczny czas w którym każdy mógł pokazać co potrafi i działać w szczytnym celu. Wszyscy uczestnicy dali z siebie 100 a nawet 200 procent. Przewijały się tańce, śpiewy, występy muzyczne…Stojąc przed ogromną publicznością w głowie mieliśmy dobra zabawę oraz chęć pomocy innym. Cały mój występ był możliwy dzięki wskazówkom oraz pomocy w przygotowaniu Pani Sylwii Pilarczyk oraz ogromnemu wsparciu całej dyrekcji. Piosenka którą wybrałam była bardzo poruszająca i odnosząca się do uczuć które aktualnie towarzyszą ogromnej liczbie osób. Każdy z nas może sobie teraz uświadomić jak wszystko przemija i co naprawdę w życiu jest ważne. Dziękuje pięknie za możliwość występu. Pamiętajmy, że warto pomagać!”

[Not a valid template]