Bezpieczny Senior na drodze SP Klucze

Bezpieczny Senior na drodze

W ramach XII edycji akcji „Odblaskowa szkoła”  21.09.2022 r. odbyło się spotkanie członków Oddziału Polskiego Towarzystwa Krajoznawczo – Turystycznego im. Zbigniewa Czapnika w Kluczach w Gminnej Bibliotece Publicznej z uczniami klasy I a ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach. Głównym celem spotkania było przypomnienie aktywnym seniorom o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego.

Tym razem w rolę nauczycieli wcielili się mali uczniowie, którzy zaprezentowali piękny występ zawierający piosenki, tańce i wiersze o tematyce bezpieczeństwa na drodze. Na koniec spotkania wręczyli gościom opaski odblaskowe i ulotki o przepisach ruchu drogowego. Wszystkim bardzo podobał się występ, za który mali artyści otrzymali gromkie brawa i zaproszenia na imprezy organizowane przez oddział PTTK. Bardzo dziękujemy Pani Iwonie Szatan z Gminnej Biblioteki Publicznej w Kluczach za umożliwienie i przygotowanie takiego spotkania oraz zaproszonym gościom.

Anna Góźdź