Pokaz mody ekologicznej w szkołach podstawowych powiatu olkuskiego, SP Klucze 2023

Pokaz mody ekologicznej w szkołach podstawowych powiatu okluskiego

POKAZ MODY EKOLOGICZNEJ

W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH POWIATU OLKUSKIEGO

W dniach 29-30.05 grupa uczennic z naszej szkoły w ramach projektu zintegrowanego LIFE – IP EKOMAŁOPOLSKA „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego” wystąpiła z pokazem mody ekologicznej w czterech szkołach podstawowych naszego powiatu: w Bolesławiu, Bukownie, Wolbromiu i Jangrocie. Wszystkie stroje przygotowały uczennice wraz ze swoimi rodzicami. W pokazie udział wzięły: Nika Balan, Alicja Łyczak i Maja Szromnik z klasy V a, Julia Szarek i Amelia Barczyk z klasy V b, Natalia Barakomska, Natasza Ładoń, Julia Trzaska, Nadia Draba i Blanka Polakiewicz z klasy V c.

Kampanię edukacyjno-promocyjną realizowało Stowarzyszenie Teatralno-Literackie we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Olkuszu.

Renata Zawisz