ZABAWA KARNAWAŁOWA KLAS I-III, SP Klucze 2024

Już karnawał włożył maskę,

Drzwi otworzył z hukiem,

z trzaskiem!

Wpadł jak wicher do pokoju.

W czym?

W karnawałowym stroju!…”

W karnawale” D.Gellner

ZABAWA KARNAWAŁOWA KLAS I-III

Szkolna zabawa karnawałowa jest ulubionym wydarzeniem każdego ucznia. Bale karnawałowe są uwielbiane przez najmłodszych, ponieważ dzieci zakładają na siebie wspaniałe kostiumy i tego jednego dnia mogą być kimkolwiek zechcą – postacią z bajki, filmu, zwierzęciem lub magicznym stworem. Z roku na rok dziecięce kostiumy są coraz bardziej kreatywne i zaskakujące.

W piątek 9 lutego w auli naszej szkoły odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 1-3 przeprowadzony przez animatorów. To dzień niecierpliwie oczekiwany. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się znakomicie. Były pląsy, tańce, korowody, gry i zabawy. Uczniowie mieli również okazję do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach.

Czas zabawy szybko minął i zadowoleni, pełni wrażeń uczniowie wrócili do swych domów.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa udała się: Paniom Prowadzącym, Stowarzyszeniu Forum Oświatowe Klucze, Radzie Rodziców, Paniom Dyrektorkom – serdecznie dziękujemy!

Wychowawcy klas I-III