MAŁY MISTRZ ORTOGRAFII POWIATU OLKUSKIEGO, wyniki etapu szkolnego, SP Klucze 2024

„MAŁY MISTRZ ORTOGRAFII POWIATU OLKUSKIEGO” XXI EDYCJA wyniki eliminacji szkolnych

Ortografię można polubić,

a nawet się z nią zaprzyjaźnić

MAŁY MISTRZ ORTOGRAFII POWIATU OLKUSKIEGO”

XXI EDYCJA

wyniki eliminacji szkolnych

18 stycznia 2024 roku o godz.10:00 nasi trzecioklasiści brali udział w etapie szkolnym Konkursu „Mały Mistrz Ortografii Powiatu Olkuskiego”. Eliminacje szkolne polegały na wykonaniu pracy pisemnej składającej się z dwóch części tj. pisania ze słuchu i testu oraz zadań dodatkowych.

Konkurs wyłonił uczniów wyróżniających się poprawnym stosowaniem w pisowni zasad ortograficznych i gramatyki języka polskiego.

Małym Mistrzem Ortografii

Szkoły Podstawowej im. J. Pawła II w Kluczach – XXI edycja

została ZOFIA PAŁKA

Małymi Wicemistrzami Ortografii

Szkoły Podstawowej im. J. Pawła II w Kluczach – XXI edycja

SZYMON ZYGMUNT i MARIA KMIETOWICZ

Komisja Powiatowa weryfikuje prace konkursowe i kwalifikuje 25 uczestników z największą ilością punktów spośród uczestników poszczególnych etapów szkolnych, którzy osiągnęli nie mniej niż 60% punktów możliwych do zdobycia.

Z ogromną radością ogłaszamy, że w gronie 25 uczestników etapu powiatowego znaleźli się nasi w/w uczniowie .

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy, a laureatom gratulujemy i życzymy powodzenia 😊

Etap II – Eliminacje Powiatowe odbędą się 12.03.2024 r. o godz.10:00 w Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Bolesławiu.

Nowakowska Adriana

Szarek Agnieszka